آگهی پیکور

چکش هیدرولیکی اوردایم

اوردایم فعالیت خود را با فروش دستگاههای ساختمانی دست دوم دوو در سال 1994 آغاز نمود. سپس با با تحقیق و توسعه  توانست فعالیت خود را در زمینه تولید پمپ بتن، جرثقیل ،ماشین آتش نشانی، مته های صنعتی حفاری، دریل واگن، چکش های هیدرولیکی و ژنراتور گسترش دهد. 

در سال 2007 با افزایش تولید و فروش موفقیت آمیر محصولات با کیفیت نام شرکت را از هانو T&C به اوردایم (نمونه ابدی) تغییر داد. در همان سال شرکت اوردایم به تاسیس

 دفتر رسمی در چین، امارات متحده عربی، مغولستان و اروپا  اقدام کرد و همچنین شبکه فروش جهانی متشکل از 120 نمایندگی در 80 کشور را راه اندازی نمود.

به علاوه با آغاز افتتاح بخش تحقیق و توسعه مرکزی در سال 2011، تحقیق در زمینه چرخه عمر محصولات، بالابردن کیفیت محصولات و افزایش مشتری ادامه دارد.

در بازار رقابتی، اوردایم موفق شده سطح رضایت مشتری را از طریق خدمات سریع، عرضه کالای با کیفیت، سیستم مدیریت فروش و استراتژی فروش متفاوت بالا ببرد.

موفقیت 20سال گذشته به وسیله تعصب بی پایان و تلاش فراوان به دست آمده و اکنون با کسب دانش فراوان و تکنولوژی پیشرفته دوباره تاریخچه نوآوری را از طریق ارائه بهترین محصولات جهان می سازیم.

محصولات شرکت اوردایم در دنیا با کیفیت و مطمئن ترین میباشند در این میان تمام مراحل از تحقیق تا تولید تمامی محصولات مورد تایید استاندارد های جهانی AEM – ISO14001- ISO9001- CE- قرار گرفته اند محصولات شرکت اوردایم دارای کیفیت و استحکام در تمامی زمینه های تخریب و سازندگی میباشند.

چکش های هیدرولیکی اوردایم توسط شرکت AEM آمریکا مورد ارزیابی و سنجش قرارگرفته و به تایید رسیده اند گواهی AEM توسط کشورهای فنلاند و فرانسه و آلمان و ایتالیا و ژاپن و کره و سوئد و آمریکا مورد تایید میباشد.

چکش هیدرولیکی EVERDIGM سری سبک

چکش هیدرولیکی سری سبک EHB 04H اوردایم مناسب نصب بر روی انواع بابکت با براکت آماده و طراحی شده با لبه های مستحکم و سیستم گیریس کاری مرکزی و همچنین نگهداری آسان قطعات یدکی کمتر و منتاژ و بازسازی راحت تر

وزن این چکش هیدرولیکی255 کیلوگرم میباشد که مناسب نصب بر روی بابکت هایی با وزن 2.5 تا 8 تن بوده و همینطور قطر قلم این چکش هیدرولیکی 58 میلی متر است .

پیکور اوردایم

چکش هیدرولیکی EVERDIGM سری سبک

چکش هیدرولیکی سری سبک EHB 04 اوردایم مناسب نصب بر روی انواع مینی بیل مکانیکی و طراحی شده با لبه های مستحکم و سیستم گیریس کاری مرکزی و همچنین نگهداری آسان قطعات یدکی کمتر و منتاژ و بازسازی راحت تر و دارای ضربه گیر و پوشش مستحکم

وزن این چکش هیدرولیکی217 کیلوگرم میباشد که مناسب نصب بر روی مینی بیل مکانیکی  با وزن 2.5 تا 6 تن بوده و همینطور قطر قلم این چکش هیدرولیکی 58 میلی متر است .

پیکور اوردایم

چکش هیدرولیکی EVERDIGM سری سنگین

چکش هیدرولیکی سری سبک EHB 25 اوردایم مناسب نصب بر روی انواع بیل مکانیکی و طراحی شده با لبه های مستحکم و سیستم گیریس کاری مرکزی و همچنین نگهداری آسان قطعات یدکی کمتر و منتاژ و بازسازی راحت تر و صفحه قلم بسیار قوی و ضدسایش مقاوم در برابر ساییدگی

وزن این چکش هیدرولیکی1806 کیلوگرم میباشد که مناسب نصب بر روی بیل مکانیکی  با وزن 20 تا 30 تن بوده و همینطور قطر قلم این چکش هیدرولیکی 135 میلی متر است .

پیکور everdigm

چکش هیدرولیکی EVERDIGM سری سنگین

چکش هیدرولیکی سری سبک EHB 30 اوردایم مناسب نصب بر روی انواع بیل مکانیکی و طراحی شده با لبه های مستحکم و سیستم گیریس کاری مرکزی و همچنین نگهداری آسان قطعات یدکی کمتر و منتاژ و بازسازی راحت تر و صفحه قلم بسیار قوی و ضدسایش مقاوم در برابر ساییدگی

وزن این چکش هیدرولیکی2477 کیلوگرم میباشد که مناسب نصب بر روی بیل مکانیکی  با وزن 26 تا 35 تن بوده و همینطور قطر قلم این چکش هیدرولیکی 150 میلی متر است .

چکش هیدرولیکی EVERDIGM سری سنگین

چکش هیدرولیکی سری سبک EHB 40 اوردایم مناسب نصب بر روی انواع بیل مکانیکی و طراحی شده با لبه های مستحکم و سیستم گیریس کاری مرکزی و همچنین نگهداری آسان قطعات یدکی کمتر و منتاژ و بازسازی راحت تر و صفحه قلم بسیار قوی و ضدسایش مقاوم در برابر ساییدگی

وزن این چکش هیدرولیکی3251 کیلوگرم میباشد که مناسب نصب بر روی بیل مکانیکی  با وزن 32 تا 45 تن بوده و همینطور قطر قلم این چکش هیدرولیکی 165 میلی متر است .

فهرست مطالب

آخرین آگهی ها

پیکور مارکت بزرگترین تولید کننده انواع قطعات چکش هیدرولیکی ، قلم چکش هیدرولیکی ، پیستون ، سندان ، بوش سندان ، پیچ تایراد و پیچ کاور ، بک هِد ، راد پین و پین رادپین ، بوش و پین براکت ، واردات انواع ضربه گیر و سیل کیت اورجینال ، شیر کنترل و آکامالاتور ، کیت شارژ گاز و سایر قطعات چکش های هیدرولیکی